Pereiti į pagrindinį turinį

Įvykiai

22/12/01

Pamoka su svečiu: susitikimas su verslo analitike

Gruodžio 1 d. 12:00 val. virtualią pietų kavą geriame su verslo analitike Jurgita Aliukoniene iš tarptautinės IT kompanijos „Tietoevry“. Sužinosime apie įvairių, kompleksinių projektų valdymą, visas IT roles ir kaip jos dirba kartu. Klausime:

22/11/17

Pyragų diena

KITM jungiasi prie TV3 televizijos organizuojamos iniciatyvos „Pyragų diena“. Kviečiame visus kepti pyragus ir jų gabalėlius pardavinėti už sutartą kainą. Surinktas lėšas paaukosime „Išsipildymo akcijai 2022“.

22/11/10

Red Hat Academy Session

Išskirtinis Red Hat renginys, išskirtinai KITM moksleiviams! Red Hat – viena didžiausių pasaulyje kompanijų, kuriančių laisvąją atvirojo kodo programinę įrangą.

22/10/24

Susikurk savo portfolio svetainę

Pieši portretus? Kuri žvakes? O gal auskarus ir apyrankes? Fotografuoji? O gal kuri video klipus? Gali būti, kad nepaminėjome veiklos, kuria užsiimi ir kurioje gimsta puikūs darbai, bet kviečiame visus į portfolio kūrimo dirbtuves. Susikurk savo asmeninį ir unikalų portfolio, nes tai puikus būdas:

22/10/20

Kompiuterinio žaidimo kūrimas

Mokydamiesi programuoti galime kurti nuostabius dalykus. Spalio mėn. visoje Europoje minima programavimo savaitė. KITM jungiasi prie šios iniciatyvos ir kviečia jus dalyvauti kompiuterinio žaidimo kūrimo dirbtuvėse. Šiose dirbtuvėse sužinosite:

22/10/13

KITM absolventų sėkmės istorijos

Kviečiame į susitikimą su mūsų mokyklą baigusiais ir sėkmingai IT sektoriuje įsidarbinusiais mokiniais. Galėsime iš pirmų lūpų išgirsti sėkmės receptus, kurie padės atsakyti į klausimus: