Pereiti į pagrindinį turinį

Įvykiai

23/10/05

Mokytojų dienos šventė

Ypatinga diena – ypatingiems žmonėms! Tarptautinės mokytojų dienos proga šventinis mokinių sveikinimas. Laukiame visų!

23/09/01

Rugsėjo 1-oji

Naujus mokslo metus pradėsime rugsėjo 1-ąją, šventė vyks Laisvės al. 33, mokyklos kiemelyje. Naujai įstoję mokiniai renkasi:10 val. – 9 ir 11 klasės11 val. – turintys vidurinį išsilavinimą ar kvalifikaciją Iki pasimatymo KITM!

23/05/04

Fotografijos paroda „Perspektyva“

Kviečiame į grupinę KITM multimedijos mokinių fotografijos darbų parodą „Perspektyva“. Fotografijų parodoje užfiksuoti momentai iš jaunimo gyvenimo. Nuotraukose perteikiamas individualus fotografų požiūris į tai, su kuo jiems asocijuojasi buvimas jaunu žmogumi – pateikiami bendraamžių portretai, miesto peizažai bei fotomanipuliacijos.

23/04/07

Atvirų durų diena

Kviečiame susipažinti su Kauno informacinių technologijų mokyklos mokymo programomis, mokytojais bei aplinka. Profesinio mokymo programos skirtos baigusiems 8, 10, 12 klasių arba norintintiems persikvalifikuoti, tad laukiame visų: tiek siekiančių įgyti pagrindinį išsilavinimą, tiek turinčių universiteto diplomą. Programa:

23/03/27

WEB <dev/> challenge 2023

„WEB <dev/> challenge 2023“  – profesinių mokyklų būsimųjų programuotojų meistriškumo konkursas, išaugęs nuo respublikinio iki tarptautinio. Kviečiame mokinius dalyvauti ir savo žiniomis susirungti su bendramoksliais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Europos Sąjungos šalių profesinių mokyklų.

23/03/22

Konkursas „IT… Ar be jų gali?“

Kviečiame dalyvauti bendrojo ugdymo 8-10 bei I-II gimnazijos klasių ir profesinių mokyklų mokinių komandas Respublikiniame informacinių technologijų konkurse „IT... AR BE JŲ GALI?“. Registracija iki 2023 m. kovo 20 d. imtinai, Registracijos forma