Pereiti į pagrindinį turinį

Per Užimtumo tarnybą

 Atvirų durų diena

Kviečiame į atvirų durų dieną, kuri vyks balandžio 7 dieną, 12 val. Pristatysime mokymo programas, supažindinsime su mokyklos infrastruktūra, technologijomis, renginyje galėsite pabendrauti su mokytojais bei mokiniais.
Maloniai prašome užpildyti registracijos formą.

Kviečiame registruotis į mokymus, užpildant REGISTRACIJOS FORMĄ.

Siūlome profesionalius mokymus bedarbiams arba užimtiems asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą arba kvalifikaciją, su Užimtumo tarnybos mokymo kuponais ir priimame į šias formaliojo profesinio mokymo programas:

Mokymosi trukmė 6 mėnesiai (22,6 savaitės) turinties kvalifikaciją arba 10 mėnesių (33 savaitės) baigusiems 12 klasių.

Mokymus veda sertifikuoti savo srities specialistai, turintys praktinio darbo patirtį. Mokyklai suteikta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos išduota licencija vykdyti formalųjį mokymą. Mokymai vyksta Kaune, pačiame miesto centre Profesinio mokymo skyriaus moderniai įrengtose klasėse su naujausia technine ir programine įranga.

Asmenys, sėkmingai baigę visą modulinės programos mokymo kursą ir teigiamai išlaikę kompetencijų vertinimo egzaminą, gauna valstybės pripažintą profesinio mokymo diplomą.

Formaliojo profesinio mokymo grafikas

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO IR SAVIŠVIETOS BŪDU ĮGYTŲ KOMPETENCIJŲ PRIPAŽINIMAS

Jeigu asmenys tiesioginiame darbe, savanoriškoje veikloje, neformalaus mokymo kursuose, stažuotėse ar kitu neformaliu ar savišvietos būdu įgijo tam tikrų praktinių įgūdžių ir kompetencijų, tačiau neturi tai patvirtinančio diplomo, KITM teikiama paslauga – IRT srities kvalifikacijų pripažinimas, skirtas asmenų turimoms žinioms, įgūdžiams ir gebėjimams patikrinti, siekiant gauti atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą. IRT sričiai priskiriamos programavimo ir programinės įrangos testavimo kvalifikacijos.

KONTAKTAI

Dėl informacijos apie mokymus ar neformaliojo švietimo ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimo klausimais galite kreiptis:

Suaugusiųjų mokymų organizatorė
Jolanta Andreikėnienė
jolanta.andreikeniene@kitm.lt
tel. (+370) 656 13737

Suaugusiųjų mokymo koordinatorė
Rūta Pliukštaitė
ruta.andziuleviciene@kitm.lt
tel. (+370) 686 00963

 

Atnaujinta: 2023 m. kovo 29 d.