Pereiti į pagrindinį turinį

Naujienos

Respublikinis konkursas „Matematika išmaniai“
2022-11-24

Respublikinis konkursas „Matematika išmaniai“


KITM vienuoliktokai, JS 22/1v grupės mokiniai, dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių matematikos konkurse „Matematika išmaniai“ ir užėmė III-iąją vietą. Konkursą organizavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, jame dalyvavo 11 ir 12 klasių mokiniai iš 10 profesinio mokymo įstaigų. Dalyviai savo matematikos žiniomis varžėsi 4 skirtinguose etapuose: „Sąvokos ir galvosūkiai“, „Įdomieji matematikos elementai. Teiginiai: tiesa ar melas?“, „Blic“ bei „Skaičiavimai“.

Plačiau
Nemokami Python programavimo kursai
2022-11-23

Nemokami Python programavimo kursai


KITM kviečia visus norinčius išmokti Python programavimo! Esi kūrėjas, programuotojas, administratorius ar tik ruošiesi IT brandos egzaminui? Python programavimo žinios ir patirtis tave išgelbės. Naudokis galimybe, spausk nuorodą, registruokis į CISCO akademiją ir mokykis Python pagrindų savarankiškai. Kurso pradžia – dabar! Kurso pabaiga – 2023 m. birželio 30 d.

Plačiau
Pyragų diena
2022-11-18

Pyragų diena


Lapričio 17-ąją mokykloje šurmuliavo „Pyragų diena“. Šią akciją, palaikydami TV3 televizijos iniciatyvą „Išsipildymo akcija 2022“, surengė KITM mokinių tarybos nariai. Mokiniai kepė pyragus, ragino mokyklos bendruomenės narius vaišintis ir aukoti. Šiemet į Išsipildymo akcijos fondą pervedėme 294 EUR. Ačiū visiems aukojusiems ir kepusiems pyragus.

Plačiau
Įvyko moksleivius ir įmones subūrusi „Red Hat“ konferencija
2022-11-16

Įvyko moksleivius ir įmones subūrusi „Red Hat“ konferencija


„Red Hat“ surengtoje konferencijoje KITM mokiniai susitiko su žinomų Lietuvos įmonių atstovais, kurie supažindino su realiomis atvirojo kodo programos naudojimo galimybėmis bei perspektyvomis dirbti šioje srityje. Renginyje dalyvavo daugiau nei 100 KITM moksleivių bei verslo atstovai iš didžiųjų Lietuvos įmonių, tokių kaip „Ignitis“, „Lietuvos geležinkeliai“, „Novian Technologies“. Pranešimų metu dalintasi patirtimi kaip „Red Hat“ atvirojo kodo programos pritaikomos šių įmonių veikloje.

Plačiau
Ieškome muzikos ir garso technologijų mokytojo (-os)
2022-11-16

Ieškome muzikos ir garso technologijų mokytojo (-os)


KITM kviečia prie profesijos mokytojų komandos prisijungti muzikos ir garso technologijų mokytoją. Pagrindinė užduotis: dėstymas Multimedijos techniko mokymo programos mokiniams. Darbas nepilnu krūviu (apie 8 val. per savaitę). Tikimės, kad jūs:

Plačiau
Sukurkime Tolerancijos namą
2022-11-14

Sukurkime Tolerancijos namą


Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė tolerancijos diena. 2022 metų Tolerancijos dienos simbolis ir idėja – Tolerancijos namas. Šis simbolis primena jog žmonės gyvena visuomenėje kaip daugiabučiame name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Kartais žmonių skirtingumas sukelia kitiems pyktį.

Plačiau