Pereiti į pagrindinį turinį

Naujienos

Bronzos medalis tarptautiniame „EuroSkills“ konkurse
2023-09-14

Bronzos medalis tarptautiniame „EuroSkills“ konkurse


Didžiausiame Europoje profesinio meistriškumo konkurse „EuroSkills“, Web development kategorijoje bronzą iškovojo KITM absolventas, žiniatinklio programuotojas Titas Petrauskas. Tai pirmas kartas Lietuvai, kai parvežamas medalis IT srityje. „Nėra tokio antro konkurso Europoje, kuris sukviestų tiek talentingų žmonių vienoje vietoje.“ – savo įspūdžiais dalinosi profesijos mokytojas Martynas Kašelionis, kuris ne tik padėjo T.

Plačiau
KITM atstovai „EuroSkills“ konkurse
2023-09-04

KITM atstovai „EuroSkills“ konkurse


Didžiausiame Europoje profesinio meistriškumo konkurse „EuroSkills“ Lietuvą bei Kauno informacinių technologijų mokyklą atstovaus KITM absolventas Titas Petrauskas ir programavimo mokytojas Martynas Kašelionis. Konkursas vyks Gdanske, Lenkijoje, rugsėjo 5-9 dienomis, čia varžysis apie 600 jaunųjų profesionalų iš 32 šalių.

Plačiau
Su Rugsėjo 1-ąja!
2023-09-01

Su Rugsėjo 1-ąja!


Sveikiname visą KITM bendruomenę – mokinius, mokytojus, socialinius partnerius, su naujais mokslo metais! Linkime visiems, kad idėjos, pastangos ir bendravimas būtų ta varomoji jėga siekiant rezultatų.

Plačiau
Sutarčių pasirašymas
2023-08-29

Sutarčių pasirašymas


Kviečiame naujai priimtus mokinius pasirašyti mokymosi sutartis.️ Sutarčių pasirašymas vyks rugpjūčio 30 ir 31 d., pasirašyti galima nuotoliniu būdu, prisijungus prie savo LAMA BPO paskyros. Jeigu neturite galimybės pasirašyti nuotoliniu būdu, tuomet tai galite padaryti atvykus į mokyklą, Laisvės al. 33, nuo 9 iki 15 val.

Plačiau
Rugsėjo 1-osios šventė
2023-08-29

Rugsėjo 1-osios šventė


Naujus mokslo metus pradėsime rugsėjo 1-ąją, šventė vyks Laisvės al. 33, mokyklos kiemelyje. Naujai įstoję mokiniai renkasi:10 val. – 9 ir 11 klasės11 val. – turintys vidurinį išsilavinimą ar kvalifikaciją Iki pasimatymo KITM!

Plačiau
Prasidėjo papildomo priėmimo savaitė
2023-08-21

Prasidėjo papildomo priėmimo savaitė


Prasidėjo papildomas priėmimas į profesinio mokymo programas, tačiau likusių laisvų vietų užpildymui laiko nedaug – priėmimas vyksta rugpjūčio 21-27 d., o stojantieji į programavimo ar testavimo specialybes prašymą mokytis turi pateikti iki rugpjūčio 21 d. Kauno informacinių technologijų mokykloje priimame mokytis baigusius 8, 10 ir 12 klasių bei jau turinčius kvalifikaciją. Papildomo priėmimo etape baigusius 12 klasių ar turinčius kvalifikaciją kviečiame rinktis iš šių darbo rinkoje paklausių specialybių:

Plačiau