Pereiti į pagrindinį turinį

Naujienos

Skaitmeninė kultūra ir dirbtinis intelektas švietime
2024-06-12

Skaitmeninė kultūra ir dirbtinis intelektas švietime


Atėnuose vykusiuose kursuose „Artificial Intelligence-eLearning-eCulture“ profesijos mokytojai gvildeno temą, kaip dirbtinis intelektas ir skaitmeninė kultūra gali papildyti tradicinį mokymą. Šie mokymai suteikė dalyviams ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kaip naujausias technologijas integruoti į mokymo procesą, praturtinti mokymosi patirtį ir skatinti kūrybiškumą bei kritinį mąstymą.

Plačiau
Išrinkti „KITM GARBĖ 2024“ nugalėtojai
2024-06-03

Išrinkti „KITM GARBĖ 2024“ nugalėtojai


2024 m. gegužės 31 d. Kauno informacinių technologijų mokykloje įvyko iškilmingas renginys „KITM GARBĖ 2024“, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti aktyviausi ir talentingiausi 2023/2024 mokslo metų gimnazijos klasių ir profesinio mokymo grupių moksleiviai. Renginys, kurio tikslas – skatinti moksleivių norą mokytis, tobulėti bei dalyvauti užklasinėje veikloje, subūrė mokyklos bendruomenę ir atskleidė daug motyvuotų jaunų žmonių.

Plačiau
Kasmetinė mokslo metų pabaigos kelionė į Kuršių Neriją
2024-05-30

Kasmetinė mokslo metų pabaigos kelionė į Kuršių Neriją


Mokiniai tęsia gražią tradiciją – kiekvienų mokslo metų pabaigoje išvyksta į Kuršių Neriją. Šiais metais, gegužės 29 dieną, geriausi gimnazijos skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje kelionėje, skirtoje pažymėti mokslo metų pabaigą. Šiemet 45 gabiausi mokiniai turėjo galimybę aplankyti šį unikalų Lietuvos kampelį ir susipažinti su Kuršių Nerijos kultūriniu kraštovaizdžiu. Kelionės metu, keliaudami Nidos link, jie grožėjosi nuostabiais pamario vaizdais ir sustojo Naglių Gamtos rezervate, kur pamatė unikalų gamtos paminklą – Mirusias kopas.

Plačiau
Iššūkiai ir pergalė anglų kalbos konkurse
2024-05-23

Iššūkiai ir pergalė anglų kalbos konkurse


Viešasis kalbėjimas anglų kalba ir dar konkurso metu – iššūkis, reikalaujantis ne tik puikių kalbėjimo įgūdžių, bet ir gebėjimo susidoroti su stresu. 2024 m. gegužės 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre įvyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio (anglų) kalbos konkursas „SING, SPEAK, DEVELOP“.

Plačiau
Pirmoji vieta fotografijų konkurse „Aš, knyga ir pavasaris“
2024-05-13

Pirmoji vieta fotografijų konkurse „Aš, knyga ir pavasaris“


Respublikinis virtualus mokinių fotografijų konkursas „Aš, knyga ir pavasaris“, kurį organizavo Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija, sulaukė didžiulio dalyvių susidomėjimo. Įvairiose amžiaus grupėse iš visos Lietuvos varžėsi 357 mokiniai, kurie buvo atsiuntę virš 500 nuotraukų. Kauno informacinių technologijų mokyklos mokiniai ne tik dalyvavo šiame konkurse, bet ir užėmė prizinę vietą. Dešimtoko Augusto Vaičiulio darbas buvo apdovanotas pirmosios vietos diplomu 9-12 klasių amžiaus grupėje. Taip pat diplomus gavo KITM mokiniai, laimėję šias nominacijas:

Plačiau
Kviečiame mokytis IT specialybių: 2024 m. pagrindinis priėmimo etapas
2024-05-02

Kviečiame mokytis IT specialybių: 2024 m. pagrindinis priėmimo etapas


Informacinės technologijos tapusios neišvengiama kasdienybės dalis, daranti įtaką mūsų įpročiams, požiūriui ir net galimybėms. Tad kodėl to, kas įprasta ir kuo naudojamės kiekvieną dieną, nepavertus savo profesiniu keliu? Būti susijusiam su informacinėmis technologijomis nebereiškia tik mėgti kompiuterinius žaidimus ar domėtis techniniais įrenginiais. Tai reiškia galimybę būti kūrėju, kuris gali keisti pasaulį per programavimą, dizainą ar tinklų inžineriją.

Plačiau