Pereiti į pagrindinį turinį

„WEB </dev> Challenge 2023“: programavimo iššūkis būsimiems specialistams

2023-03-27

Šiandien prasidėjo tarptautinis programavimo konkursas „WEB </dev> Challenge 2023“, kuriame varžosi profesinio mokymo įstaigų moksleiviai iš Lietuvos, Latvijos ir Maltos. Konkursas truks tris dienas, jo tikslas – ugdyti moksleivių gebėjimą spręsti problemas taikant pažangias WEB technologijas, skatinti kūrybiškumą ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Profesinio meistriškumo konkursas vyksta antrus metus, tačiau šiais metais jis iš nacionalinio išaugo iki tarptautinio. Savo žiniomis čia varžosi moksleiviai iš Maltos menų, mokslo ir technologijų kolegijos, Rygos valstybinės technikos mokyklos, Klaipėdos technologijų mokymo centro, Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centro bei Kauno informacinių technologijų mokyklos.

Konkurso užduotį rengė verslo atstovai – dalyviai turės sukurti viešbučio informacinę sistemą (API servisą) bei vartotojo sąsają. Pirmoji konkurso diena skirta BackEnd, antroji – FrontEnd programavimui, o trečioji – komandinei užduočiai atlikti. Pastaroji skirta įvertinti dalyvių gebėjimą spręsti programavimo problemą ir kol kas išlieka konfidenciali.

Konkursas yra puiki proga būsimiems specialistams išbandyti save, parodyti savo įgūdžius ir bendradarbiavimo gebėjimus. Dalyvaujantieji galės susipažinti su kitų šalių moksleiviais ir mokytojais, dalintis žiniomis, patirtimi bei išmokti naujų dalykų.

Galerija