Pereiti į pagrindinį turinį

Kviečiame mokytis IT specialybių: 2024 m. pagrindinis priėmimo etapas

2024-05-02

Informacinės technologijos tapusios neišvengiama kasdienybės dalis, daranti įtaką mūsų įpročiams, požiūriui ir net galimybėms. Tad kodėl to, kas įprasta ir kuo naudojamės kiekvieną dieną, nepavertus savo profesiniu keliu? Būti susijusiam su informacinėmis technologijomis nebereiškia tik mėgti kompiuterinius žaidimus ar domėtis techniniais įrenginiais. Tai reiškia galimybę būti kūrėju, kuris gali keisti pasaulį per programavimą, dizainą ar tinklų inžineriją. Tad siūlome informacinėmis technologijomis grįstą profesinį kelią pradėti pas mus – Kauno informacinių technologijų mokykloje, pasirenkant vieną iš devynių mūsų siūlomų specialybių.

Kauno informacinių technologijų mokykloje priimame mokytis baigusius 8, 10 ar 12 klasių bei jau turinčius kvalifikaciją ir norinčius ją keisti. Pagrindinio priėmimo etape prašymus stojantieji galės teikti nuo birželio 3 d. iki rugpjūčio 5 dienos, rezultatus sužinos rugpjūčio 9 d., o rugpjūčio 9-13 d. vyks profesinio mokymo sutarčių pasirašymas.

Baigusiems 8 ar 10 klasių: ne tik vidurinis išsilavinimas, bet ir profesija

Nusprendus mokytis profesijos, galimybė įgyti pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą niekur nedingsta. Stojantieji, baigę 8 klases, priimami į I gimnazijos klasę (9 klasę), kur dvejus metus (I ir II gimnazijos klasėse) mokosi pagal pagrindinio ugdymo programą visų 9 ir 10 klasių bendrojo ugdymo dalykų bei papildomai profesinių dalykų pagal pasirinktą specialybę. Baigus II gimnazijos klasę (10 klasių) mokiniai įgyja pagrindinį išsilavinimą ir toliau tęsia profesinio mokymo programą kartu su vidurinio ugdymo programa III ir IV gimnazijos klasėse.

Stojantieji, baigę 8 klases, per 4 metus įgyja vidurinį išsilavinimą bei specialybę, o stojantieji, baigę 10 klasių, tai pasiekia per 2 metus ir 3 mėnesius.

Siūlome rinktis vieną iš šių specialybių:

  • JavaScript programuotojas: išmoksite JavaScript programavimo kalbą, kuri yra plačiai naudojama kuriant svetaines, mobiliąsias programėles ar žaidimus bei valdant jų interaktyvumą.
  • Multimedijos technikas: ši specialybė leis jums įgyti žinių ir gebėjimų kurti įvairius multimedijos produktus, tokius kaip vaizdo įrašai, garso įrašai, animacija, fotografija ir kt. Turėsite galimybę mokytis kūrybiškai naudoti grafikos, vaizdo ir garso redagavimo įrankius.
  • Kompiuterių tinklų aptarnavimo technikas: šioje specialybėje įgysite žinių ir įgūdžių, susijusių su kompiuterių tinklais, tinklo projektavimu, ryšių technologijomis ir tinklo saugumu. Galėsite tapti tinklų specialistu, kuris supranta ir valdo šiuolaikinius tinklus.

Baigę 8 klases turi užpildyti šią registracijos formą. Priimami mokiniai, turintys teigiamus metinius įvertinimus ir siekiantys ateitį sieti su informacinėmis technologijomis. Visus užsiregistravusius birželio mėnesį kviesime į motyvacinį pokalbį. Sutarčių pasirašymas vyks nuo 2024 m. birželio 26 d., apie motyvacinių pokalbių ir sutarčių pasirašymo laiką kiekvienas mokinys bus informuotas asmeniškai elektroniniu paštu.

Baigę 10 klasių turi teikti prašymą Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Prašymų teikimas prasidės nuo birželio 3 d.

Baigusiems 12 klasių: karjeros pradžia vos per 10 mėnesių

Tinkamos specialybės pasirinkimas gali atverti duris į sėkmingą ir perspektyvią karjerą vos per 10 mėnesių. IT specialistų poreikis nuolat auga, o įmonės ieško talentingų žmonių, kurie geba dirbti su šiuolaikinėmis technologijomis. Todėl jei ieškote greitos ir perspektyvios karjeros pradžios, siūlome rinktis iš šiai dienai paklausių IT specialybių:

Stojančiųjų priėmimas bus vykdomas LAMA BPO informacinėje sistemoje. Prašymų teikimas prasidės nuo birželio 3 d.

Stojant į Java programuotojo, PHP programuotojo, JavaScript programuotojo ir programinės įrangos testuotojo programas bus laikomas specifinių gebėjimų patikrinimo testas.

Turintiems kvalifikaciją: darbo rinkoje paklausios specialybės

Turintiems kvalifikaciją ir norintiems keisti profesiją, informacinės technologijos yra būtent ta sritis, kuri atveria daugiausiai naujų galimybių. Kviečiame sujungti turimos kvalifikacijos gebėjimus su naujais IT įgūdžiais, pasirenkant vieną iš mokymo programų:

Priklausomai nuo pasirinktos programos, per 6 arba 10 mėnesių įgysite žinias ir įgūdžius, reikalingus pradėti darbinę veiklą naujoje srityje.

Stojančiųjų priėmimas bus vykdomas LAMA BPO informacinėje sistemoje. Prašymų teikimas prasidės nuo birželio 3 d.

Stojant į Java programuotojo, PHP programuotojo, JavaScript programuotojo ir programinės įrangos testuotojo programas bus laikomas specifinių gebėjimų patikrinimo testas.

Papildomas priėmimas

Į likusias laisvas vietas rugpjūčio 14–25 d. bus skelbiamas papildomas priėmimas. Papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 27 d., o sutarčių sudarymas vyks rugpjūčio 28-30 dienomis.