Pereiti į pagrindinį turinį

Kasmetinė mokslo metų pabaigos kelionė į Kuršių Neriją

2024-05-30

Mokiniai tęsia gražią tradiciją – kiekvienų mokslo metų pabaigoje išvyksta į Kuršių Neriją. Šiais metais, gegužės 29 dieną, geriausi gimnazijos skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje kelionėje, skirtoje pažymėti mokslo metų pabaigą.

Šiemet 45 gabiausi mokiniai turėjo galimybę aplankyti šį unikalų Lietuvos kampelį ir susipažinti su Kuršių Nerijos kultūriniu kraštovaizdžiu. Kelionės metu, keliaudami Nidos link, jie grožėjosi nuostabiais pamario vaizdais ir sustojo Naglių Gamtos rezervate, kur pamatė unikalų gamtos paminklą – Mirusias kopas.

Atvykus į Nidą, mokiniai aplankė Parnidžio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu, iš kur atsiveria vaizdai į jūrą bei marias ir kur žmonės gali stebėti tiek iš vandens tekančią, tiek į vandenį besileidžiančią saulę. Taip pat jie apsilankė Urbo kalno švyturyje, kuris yra svarbus orientyras jūrininkams ir įtrauktas į pasaulio šviesos ženklų knygas bei žemėlapius. Vienas iš kelionės akcentų buvo pasivaikščiojimas pajūriu ir marių pakrante.

Po turiningos dienos, pilni teigiamų emocijų ir naujų patirčių, mokiniai sugrįžo į Kauną. Ši kasmetinė kelionė tapo ne tik tradicija, bet ir laukiamu įvykiu, kuris suteikia galimybę atsipalaiduoti po mokslo metų ir praturtinti žinias apie Lietuvos gamtą ir kultūrą.

Galerija