Pereiti į pagrindinį turinį

Iššūkiai ir pergalė anglų kalbos konkurse

2024-05-23

Viešasis kalbėjimas anglų kalba ir dar konkurso metu – iššūkis, reikalaujantis ne tik puikių kalbėjimo įgūdžių, bet ir gebėjimo susidoroti su stresu.

2024 m. gegužės 21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre įvyko respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių užsienio (anglų) kalbos konkursas „SING, SPEAK, DEVELOP“. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė Martynas Jaščemskas, Lukas Uleckas, Liepa Asadauskaitė ir Klėja Botyriūtė. Jiems vadovavo anglų kalbos mokytoja ekspertė Vaiva Daugvilaitė. Mokyklą atstovavusi komanda užėmė garbingą trečiąją vietą!

Konkurse dalyvavo septynios komandos iš Kauno, Panevėžio, Raseinių ir Alytaus. Rungtynės buvo intensyvios ir susidėjo iš trijų etapų:

  1. Dainos atlikimas anglų kalba – šiame etape mokiniai pademonstravo savo muzikinius ir kalbinius įgūdžius.
  2. Pranešimo pristatymas tema „English outside the classroom“ – čia dalyviai kalbėjo apie anglų kalbos naudojimą įvairiose aplinkose už mokyklos ribų.
  3. Viktorina – mokiniai demonstravo savo tarpkultūrines žinias anglų kalba.

Konkursas buvo puiki galimybė mokiniams atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, patobulinti bendrąsias kompetencijas ir, žinoma, viešojo kalbėjimo įgūdžius užsienio kalba. Dėkojame mūsų mokiniams ir jų mokytojai už įdėtas pastangas ir puikius rezultatus.

Galerija